Monitorowanie literatury lokalnej

Usługa przeglądu lokalnej literatury medycznej jest kierowana do działów medycznych firm farmaceutycznych a także działów informacji medycznej i marketingu. Team naszych reviewerów na bieżąco czyta i analizuje ponad 250 czasopism w 7 krajach - Polsce, Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii i Węgrzech. Głównym celem analizy jest wychwycenie publikacji opisujących zdarzenia niepożądane oraz przedstawiające inne aspekty ważne z punktu widzenia pharmacovigilance.

 

Naszym klientom przekazujemy tygodniowe lub miesięczne raporty przedstawiające publikacje na temat leków danej firmy wraz z kategoryzacją ich znaczenia. Do raportu załączamy także kopie artykułów źródłowych, komentarz lekarza/farmaceuty, ocenę z punktu widzenia PHV. Orpócz tygodniowego lub miesięcznego raportowania zapewniamy usługę SAFETY MAIL, która gwarantuje dostarczenie informacji i publikacji do 24 godzin od odkrycia ważnych informacji dot. bezpieczeństwa leku lub informacji raportowalnej.

 

Cały proces monitorowania literatury opisany jest w odpowiednich SOP-ach, jest trackowany i zapewnia zgodność z wymaganiami GVP, co zostało potwierdzone w ponad 10 audytach naszej firmy i wielu inspekcjach prowadzonych u klientów. 

 

W przypadku zainteresowania naszymi usługami oferujemy darmowy okres próbny naszego serwisu.